Lemsteraak LE 25 - Visserman Uitvoering Blom
Vraagprijs: Prijs op aanvraag
Strak gebouwde Blom visserman lemsteraak. Deze aak is in de laatste 3 jaar volledig gerenoveerd. Het onderwaterschip is in 2021 gestraald en in epoxy gecoat. Er is veel rvs op kwetsbare delen toegepast en de kuipplanken en koekoek is van ongelakt teakhout. Deze zijn in 2024/2025 allemaal vernieuwd door Jachtwerf Hummel. Heel uniek is het RVS roer en zwaarden. Deze elementen maken het een bijzonder onderhoudsvriendelijke lemsteraak.
Uiteraard is dit een snelle zeiler door de uitgekiende zeilvoering en de zwaarden met een geoptimaliseerd profiel. Om het zeilgemak te vergroten is er een hydraulische tuiglier (met afstandsbediening) en elektrische boegschroef. Verder is er een hydraulische maststrijkinstallatie. Met gestreken mast is de kruiphoogte minder dan 2 meter.
Mede door de teakhouten koekoek op het dek en de zijdeglans witte panelen is het een ruim en licht interieur. Er is reletief veel stahoogte door optimaal gebruik van hoogte en een slimme plaatsting van de koekoek. Dit maakt deze lemsteraak uitstekend geschikt voor lang verblijf. De vloeren zijn afgewerkt met massief gelakt eikenhout, waardoor er een strakke, maar warme eenheid ontstaat. Tegen het kuipschot is aan bakboord de pantry die afgewerkt is met een hardstenen blad, witte (massieve) kastdeurtjes en een zwart / wit betegelde spoelbak, en een vierpits gaskookplaat. Door de blank teakhouten klapramen houd u contact met de rainte open kuip. Voor de pantry is aan bakboord een ruime dinette met vaststaande (in hoogte te verstellen) eiken tafel zodat de dinette om te bouwen is tot ruim tweepersoons bed. Aan stuurboord is tegenover de rondzit nog een zitje met tafel zodat hier ook nog twee personen kunnen zitten en of eten. In de voorpiek van het schip bevinden zich naast elkaar twee ruime tweepersoons "bedstee" kooien. Verder is er optimaal gebruik gemaakt van de ruimte en daardoor is er veel opbergruimte aan boord.
De afgelopen jaren is er veel onderhoud aan de lemsteraak gepleegd; refit 2024/2025: nieuwe teakhouten bun (kuiptafel) 2024/2025, nieuwe teakhouten koekoek 2024/2025, nieuwe kuipdeuren, en schilderwerk kuip 2024, onderwaterschip gestraald 2021, nieuwe koelkast 2022.
Specificaties van de Lemsteraak LE 25 - Visserman Uitvoering Blom
Algemeen

Met gestreken mast circa 2 meter kruiphoogte
Accommodatie


Massief eiken vloerdelen, zijdeglans wit gelakte panelen.



2x 350 L RVS






Motor en elektra

circa
3 blad
Gesloten, droge uitlaat













Navigatie en elektronica

Tuigage






Waterzeil 10 m2
Maststrijkinstallatie hydraulisch
Tuiglier hydraulisch
Dyneema vallen
Uitrusting buitenom
Rocna



Teak planken in de kuip. De kuipbanken zijn belegd met teak.
Veiligheid


